| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa imi fac si eu niste suvite. Mi-am mai facut suvite blonde acum 1 an si 3 luni. Parul meu este saten si vreau niste idei mai nebune pentru a-mi face suvitele.

3 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Si eu am parul saten si asta`vara am avut tot shuvitse blonde.si vara asta cred ca tot blone imi fac big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iti faci suvite roz? pentru ca ele merg mai bine cu parul tau

| Arianna$ a răspuns:

Buna!
Poti sa-ti faci varfurile parului blond(gen cum avea Anahi din RBD)sau poti incerca roz sau albastru pentru. a iesi in evidenta.