| ChocolateHeart a întrebat:

Buna TPU:*Vreau si eu niste idei cum as putea sa-mi fac parul..pentru maine la scoalahappyAm parul in scari putin mai jos de umeri..si nu imi sta bine cu parul prinshappyAstept ideile voastrehappyOfer FUNDA:*

3 răspunsuri:
| NutellaFinetti a răspuns:

Pai...poti sa ti-l faci cu placa si ti-l aranjezi in felul asta :
Ti-l faci drept, poti sa te speli iar dupa sa ti-l asezi si il usuci cu placa iar dupa il impletesti in muuuulte suvite si multe codite colorate iar dupa le prinzi in coada pe toate sau le dai drumul si iti imvati capun de 3 ori...stii ce bine ti se va aranja? :* succes :*

| ChocolateHeart explică (pentru NutellaFinetti):

Nu vreau sa folosesc atat de mult placahappypentru ca parul imi si cade destul de mult..si ti-am zis ca nu-mi sta bine cu parul prinshappy

| Mădii_Mădii_1993 a răspuns:

Bună! Părerea mea e : să îți întinzi părul si să îți faci 2 șuvițe împletite in 3 pe ambele părți ale capului, ( adică : făcând șuvița împletită de la râmplă! ) apoi să legi cu un elastic foarte suțire cele două capete ( duci șuvițele la spate si le legi una de allta! ) SUCCES! Așa mi-l fac și eu! :* Fundă? happy