| AdeeLinee a întrebat:

Buna TPU:X
Ajutooorrr!crying
Problema mea:Am 17 ani si am sanii foarte mici.Ma simt foarte aiurea cand vad fete, unele chiar mai mici decat mine cu sani mari. Evident, nu ii vreau exagerati, dar macar putin mai mari m-ar incanta.In primul rand m-as simtii si eu mai bine.Sincera sa fiu sunt tare complexata si suparata. Dupa cum stie toata lumea tine de aspectul estetic, insa eu consider problema mea un defectsad
Ce as putea face sa am sanii mai mari?
Am mai pus intrebarea aceasta insa nimeni nu mi-a dat un raspuns clar si multumitor.
Voi fi profund recunoscatoare persoanei care ma poate ajuta.sadMultumesc:*

7 răspunsuri:
| AdeeLinee explică:

Gabriella85 multumesc pentru sfat,sutiene din acelea am,dar de fapt e o iluzie, sunt bureti nu sanii mei, tot dezamagita sunt ...si nu ma astept sa imi creasca peste noaptea, doar incerc sa caut o solutie, pe care nu o prea gasesc

| AdeeLinee explică:

Si va rog frumos,fara reprosuri.E doar o intrebare,daca vreti sa ma ajutati multumesc, daca nu, nu ma criticati!

| CoquineNoire a răspuns:

Eu am auzit de branca ursului ca ar fi buna pentru cresterea sanilor, da un google si vezi ce produse sunt si anumite pareri.
sau ar mai fi tinctura de marar, incearca si anumite exercitii fizice pentru fermitatea sanilor, gasesti pe net o gramada de chestii.
bafta,papusa si lasa complexele,un san mic si ferm e mai dragut decat o tzata mare, lasata si plina de vergeturi.
cand vei avea un copil vor creste cu siguranta, iar sanii mici vor fi fermi si dupa nastere si nu se vor lasa.

| AzZy a răspuns:

Daca esti disperata, pune-ti silicoane, dar daca nu e chiar asa, vrei sa tii pastrezi naturali si vrei ceva mai usor, exista pastile speciale pentru asa ceva, poti cauta pe net. daca nu, astepti si vor creste ei, asa e natura

| DeeaDLove12 a răspuns:

Pune-ti silicoane.Asa au fetele care le-ai vazut tu sanii mari

| gabriella85 a răspuns:

Scumpito,nu cred ca mai ai ce face,doar nu ai pretentia sa creasca peste noapte ca vrejul de fasolehappy?, inca nu ai ajuns la o maturatie completa asa ca ai sanse ca sanii sa iti mai creasca, asa ca pana atunci iti dau un pont:cumpara sutiene cu efect push-up(buretel)si te asigur ca vei fii incantata si multumita 100%

| cristoceaioan a răspuns:

Buna,scrie pe google asa: Sani mari pentru creiere mici si apoi da click pe prima adresa, link...citeste acolo si baga bine in cap, apoi la sfarsitul articolului nu omite sa citesti si Tinerii si sexualitatea
de Danion Vasile