| SaraaaaL a întrebat:

Heyy :* Am o intrebare.: Ce greutate si ce inaltime trebuie sa ai la 13 ani si 10 luni laughing. e penibila, dar sunt foarte interesata.
Eu am 1.59 si 45 kg si as vrea sa slabesc putin!
Astept raspuns. multumesc oricum :*
P.S : funda:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

Gandeste-te ca tu trebuie sa te mai dezovlti si ai sa pierzi destul in greutate atunci

| AndreeaRox a răspuns:

O greutate normala pentru inaltimea si varsta ta...cel mai bine e sa ti mentii greutatea! happy

| Kenzorel112 a răspuns:

Mai nu e cazul sa slabesti, cel putins a ramai asa sau sa pui ceva pe tine dar nu sa slabesti deoarece nu cred ca este recomandat. Succes

| SaraaaaL explică:

Multumesc tuturor :*