| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Am și eu nevoie de niște sfaturi de la voibatting eyelashes Am părul lung dar am o problemăsad Îmi cade foarte rău părul si nu știu ce să fac să opresc cădereasad Care știti ajutați`mă!love struck

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Foloseste samponul revalid. se gaseste la farmacie. deci crede-ma ca si eu m-am spalat cu el si m-am pieptanat dupa ce am venit de la baie si deja 50 % era mai putin par. funda?

4 răspunsuri:
| TaylorSwift a răspuns:

Foloseste fiolele pentru caderea parului de la Vichy(luna asta cred ca sunt la reducere) sau poti incerca niste solutii de la Clorane(sunt super-bune, am incercat)!

| dianaaa3 a răspuns:

Aceeiasi probmela am si eu. de cand ma spal cu helden shoulder pentru matreata. si luna asta mi`l schimb. cu revalid. sper sa fie bun.

| mirela25 a răspuns:

Foloseste sampon cu petrol.se gaseste la farmacie. e 150 de mii.cred ca petrol hans se numeste. e frantuzesc. e super bun.

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Am si eu aceeiasi problema cool Habar n`am ke trebuie' sa fac.
Anuntza`ma si pe mine cand gasesti un rasp. happy