| Bubu9090 a întrebat:

Buna TPU eu am 15 ani si m.am vopsit de 7 ori pana acum... stiu am exagerat si acum imi cade foarte tare parul plang in fiecare seara ca am ramas fara par va rog frumos daca stiti ceva sa imi creasca alte fire de par si sa opresc caderea parului

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Te poti spala cu sampon revalid si clar nu te mai vopsesti, intr-un final se va oprii caderea parului excesiv si se va regenera, dar nu trebuie sa te mai vopsesti mult timp de acum incolo

| Bubu9090 explică (pentru Felys):

Si cu firele care au cazut in unele zone se cunoaste adica daca te uiti atent se vede ca am ramas fara unele fire

| Felys a răspuns (pentru Bubu9090):

Poate ar trebui sa mergi si la un dermatolog, e deja destul de accentuata problema, e clar ca ti-a facut foarte rau vopseaua