| AdRiAnHo97 a întrebat:

E bun acest produs pentru parul gras?

http://www.sfatulmedicului.ro/......a-bio_7959

Il are cineva? Astept pareri. Daca nu este bun recomandati-mi alt ceva. Eu l-am gasit pe sfatulmedicului.ro deci cred ca e ceva de el.

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Din cate am vazut eu pe net nu este un sampon scump, ceea ce m-a si mirat pentru ca, de obicei tot ce este BIO este un pic mai scump si mai ales daca raportam la cantitate (500ml) iesi mai ieftin decat un sampon normal. Confera parului un aspect natural si ingrijit. Foloseste-l cu incredere!

| AdRiAnHo97 explică (pentru AndreeaRox):

Tu pe asta il folosesti? mai astept si alte pareri nu te supara.

| AndreeaRox a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Nu, l-a folosit o prietena si a fost destul de multumita.
PS: Foloseste numai apa calduta. Apa fierbinte stimuleaza productia de sebum.

| AdRiAnHo97 explică (pentru AndreeaRox):

Si e eficient? mai are vreo problema?

| AndreeaRox a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Trebuie sa-l incerci pe pielea ta pentru ca difera de la o persoana la alta. La ea a functionat, dar nu pot sa bag mana in foc pentru asta. Parul gras se trateaza ideal cu remedii naturiste! Samponul fiind bio nu ar trebui sa-ti faca rau, dar nu-l spala prea des! Sunt multe remedii pe care le-ai putea incerca cum ar fi otetul sau ceaiul de menta. Cauta pe internet. Cel mai bine ar fi sa mergi la farmacie si sa-i explici vanzatoarei problema ta. Vezi ce-ti recomanda.

| AdRiAnHo97 explică (pentru AndreeaRox):

Cred ca am sa iau samponul asta

| AdRiAnHo97 explică (pentru AndreeaRox):

Ea cat timp la folosit? doar cu el se spala? dupa ce a scapat de parul gras tot produsul asta il foloseste sau poate folosi ce sampon vrea ea acum?

| AndreeaRox a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Avand in vedere ca samponul e de jum de kg n-ai sa scapi prea usor de el laughing ti-am mai zis ca rau nu-ti face sigur. Trebuie sa-l incerci! N-am de unde sa stiu daca o sa functioneze si la tine ca la ea sau daca o sa scapi definitiv de problema.

| AdRiAnHo97 explică (pentru AndreeaRox):

Pai ea mai are vreo problema?; daca numai are problema. tot samponul asta il foloseste, sau altul? intreab-o te roog :X

| AndreeaRox a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Daaaaaaaaa tot pe asta il are pentru ca nu l-a cumparat de foarte mult timp. Ii place pentru ca dupa spalare parul e foarte matasos love struck
Ai grija pentru ca exista pe piata produse contrafacute. Adevaratul Krauter ar trebui sa aiba sigla de certificare BIO pe eticheta.

| AdRiAnHo97 explică (pentru AndreeaRox):

Mersi mult de raspuns :*