| amy1nicole a întrebat:

As dori sa slabesc 30 de kg pana in august.Si apropo daca puteti sa imi da-ti diete,programuri,dar sa fac si sport, nu stiu ce sport as trebui sa fac...in special am picioarele mai groase si putina burta,dar la burta nu prea imi fac probleme, mai mult la picioare...ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| capricc a răspuns:

Renunta la zahar si la paine, primul pas. Consuma tot ce e verde, de la salata la brocolli, seminte naturale, carne, peste, oua, branzica slaba, iaurt natural etc. N-ai cum sa nu slabesti manand sanatos.

Ca bauturi doar apa si ceai neindulcit sau cu putina miere. Cand iesi in oras limonada cu miere sau sporadic te rasfeti cu un cola light.

Sport acasa, la sala, in aer liber. Cand si orice poti. Iti faci un program serios. Il treci pe un carnetel si te tii http://fucsia.ro/category/diete-fitness/fitness/page/2/

2 răspunsuri:
| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand cu toata increderea DIETA RINA si KANGOO JUMPS-in cazul meu chiar a functionat si am slabit mult!

| stefan199 a răspuns:

Cauta regimul ducan si apucate de kangoo