| anonim_4396 a întrebat:

Verisoara mea are 12 ani si 56 de kg. sincer nu are burta foarte mare sa zici ca e obeza dar are foarte multa celulita pe picioare,iar de un an nu a mai slabit deloc. Daca sa zicem ca e genetic, nu, parintii ei sunt slabi amandoi.Ce cura de slabire ar trebui sa urmeze, dar ceva mai eficienta si rapida deoarece la sfarsitul lunii are o petrecere si o face pe plaja si ar vrea sa arate cat mai bine si in septembrie are nunta.Imi dati si mie va rog cateva sfaturi :cura se slabire, sau altceva.(nu pastile)Va multumesc mult pentru toate raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Http://diete.kudika.ro/cele-mai-bune-diete-de-slabire-rapida/pagina-1.html

Citeste articolul de mai sus.

http://www.eva.ro/......33152.html

Si faceti sport impreuna, cateva ore pe zi. Si aveti grija cu mancarea. Apelati la o alimentatie corecta(sanatoasa). Constituita din fructe si legume.

5 răspunsuri:
| dulcica480 a răspuns:

Dar totusi 56 kg e cam mult

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru dulcica480):

Da stiu, de aceea vreau sa o ajut!

| basketball16 a răspuns:

E foarte dragut ca vrei sa o ajuti!