| AlescandraM a întrebat:

voi cu ce va imbracati de Paste :*?

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Paiii. Cu un maieut alb, un sacou negru, niste blugi negri si niste platforme gri la care asortez un lantisor de la meli melo, lung cu multe lanturi si la mana 5 bratari alb-negru! :X

10 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

NU ma duc nicaieri, asa ca nimic special happy

Răspuns utilizator avertizat
| Euletitia a răspuns:

Noaptea, la Inviere si apoi la masa in familie, voi purta o rochie midi galben-mustar cu aplicatii negre la baza gatului, pe poale si mansete, o pereche de pantofi negri din piele intoarsa combinata cu lac, cu toc de 7 cm, dres negru si o poseta neagra xxl din piele intoarsa si lac. Pe deasupra, la biserica, voi purta un pardesiu galben-mustar, putin mai lungut decat rochia. A doua zi, duminica, ma voi imbraca cu un costum rosu inchis spre grena-sacou si fusta- si o bluza neagra eleganta. Aceeasi pantofi si geanta. Luni, in a doua zi de Paste, voi purta un costum-sacou si pantalon-bleumarin, cu niste dungi verticale albe subtiri in material, o bluza de dantela tot bleumarin, o pereche de pantofi rosii din piele intoarsa, cu toc de 7, 5 cm si oposeta rosie xxl din piele intoarsa si lac. Marti ma voi imbraca intr-un costum-fusta si vesta-in carouri mici bej cu maro, o bluza de dantela cu maneca lunga, maro, la care voi lua o pereche de pantofi nude din piele, cu toc mic si conic, de vreo 5 cm si o poseta din piele bej cu maro mai deschis si maro mai inchis.

| 7Azaky a răspuns:

Cu haine! (haine spalate...sa nu puta sa nu astea, in rest ca intr'o zi normala)

| AlescandraM explică (pentru 7Azaky):

Inteligent raspunsul oh go on

| 7Azaky a răspuns (pentru AlescandraM):

Pai e foarte inteligent (eram chiar sarcastic/ironic)...
Cica cu ce va imbracati de Paste, cu haine...ca de obicei! Cu ce vrei sa ma imbrac? Cu o roba imprimata cu miei care pasc?
Atata ipocrizie in aceasta Romanie!
Si daca te referi cu ce haine sa mergi la inviere, iti recomand ceva care sa iti tina de cald si sa aiba si gluga(ca am inteles ca nu o sa fie asa cald si s'ar putea sa ploua), dar sa nu fie inflamabil (ca o sa iei lumina direct cu haina porma...la cum se imbulzesc astia cu lumanarile...si cum le tin)!
In fine big grinPaste fericit! Te'am pupat!:*

| Innocentgirllove a răspuns:

Cred ca daca postai intrebarea asta la conversatii nu iti mai raspundeau toti badaranii astia..eu cu o bluza neagra colanti tocuri. tu?

| TimmyRO a răspuns:

Cu haine normal!

| AlescandraM explică (pentru TimmyRO):

Credeam ca cu frunze. Mai bine te abtineai.

| TimmyRO a răspuns:

Cu o pereche de teneshi blugi un tricou mai larg si o bluza mai subtire! sper sa gasesti! funda?