| LoredanaBa a întrebat:

Buna, voi merge la un majorat cu tematica Rock, cateva idei de outfituri?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Imbracamintea lui Elvis Presley happy
one for the money

| JicaContra a răspuns:

Pe google ai incercat? scrii:
rock girl
dupa care apesi pe imagini
https://www.google.com/......ps?/search

din cate vad, negru, de preferat pantaloni nu fusta si haine cat mai din piele, daca ai si cu capse, sau spike-uri, si mai bine;)

| MaryMaria333 a răspuns:

Rock metal?

| LoredanaBa explică (pentru MaryMaria333):

Se va asculta Rock

| MaryMaria333 a răspuns (pentru LoredanaBa):

Si eu le am cu rockul. In general ma imbrac in culori inchise( cu toate ca nu toti rockerii umbla asa). Nu e o regula! Totul tine de preferinte. Poti sa iti faci la ochi un machiaj negru, sau sa iti pui o bandana pe frunte sa arati mai smecher. Incearca!winking

| LoredanaBa explică (pentru MaryMaria333):

Sa ma imbrac in fusta?

| MaryMaria333 a răspuns (pentru LoredanaBa):

Cum vrei! Exista rockerite si in fuste nu numai in pantaloni happy

| LoredanaBa explică (pentru MaryMaria333):

Sa port cu top?

| MaryMaria333 a răspuns (pentru LoredanaBa):

Da! Sau cu un maieu merge iar fain...

| mdc98 a răspuns:

Fusta neagra scurta, dres negru, bocanci, t-shirt basic, si o palarie tip pescar.