| Chuchilili a întrebat:

Vreau sa cumpar benzile cu ceara rece de la Veet, am auzit ca sunt bune,dar as vrea mai multe detalii de la cineva care a folosit sau inca foloseste. Nu ca as avea o problema cu usturimea care o cauzeaza dar am auzit ca uneori nu se smulg firele de la radacina, ca se irita pielea sau ramane ceara lipita si nu se mai duce usor. Vreau detalii,maine as dori sa cumpar si cel mai mult mi-as dori sa ma epilez cu ceara, de big si creme nici nu vreau sa aud. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Tina88 a răspuns:

Depinde si de firele tale de par, de exemplu la mine nu a functionat si erau si foarte enervante. Prefer ceara care se incalzeste si hartia, nu e nici la fel de dureros si pielea ramane catifelata.

| Turculeţ_Roxana_1992 a răspuns:

Buna, iti recoman benzile de ceara veet sunt cele mai bune, dintre toate care le-am incercat. Nu iti va ramane ceara pe piele deoarece in acel pachet vei primi niste servetele cu aloevera, daca nu ma insel, care iti ia excesul de ceara. Eu personal nu am avut faza cu usturimea, Sunt chiar eficiente.

| Chuchilili explică (pentru Turculeţ_Roxana_1992):

Merci, sunt bune si pentru restul corpului, adica pentru axila?

| Turculeţ_Roxana_1992 a răspuns (pentru Chuchilili):

Aia nu am incercat. happy