| HereIAm a întrebat:

Hello, there! Am o intrebare: Daca imi indrept parul cu peria rotunda si phoenul e acelasi lucru ca si cu placa? Vreau sa zic, se arde la fel de tare? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Nu se arde la fel de tare [aproape deloc] dar nici nu e asa de intins ca si cum l-ai intinde cu placa si nici perioada cat e drept nu e asa lunga ca si cum l-ai face cu placa.

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer, da. Fie placa fie perie sunt aceeasi manacare de peste.

| mona a răspuns:

Nu se arde ca si cu placa, poti sa zici ca nu se arde deloc

| PinkPanther a răspuns:

Parerea mea e ca nu, e putin mai complicat cu peria si feonul, de asta majoritatea prefera placa, dar degradeaza mai putin parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca arde in mod egal, dar cu phoenul ramine tot pufos doar ca e putin drept ...prefer placa si cred ca e mai simplu.happy

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Nu se arde deloc! ai grija sa il piepteni inainte ca altfel o sa se incalceasca pe perie! Nu are acelasi aspect ca cel intins cu placa, dar sta drept, ii important sa nu iti strici parul!

| danceisme a răspuns:

Eu zic ca nu... wave

| Parkmin a răspuns:

Nu...dar poti sa incerci ca dupa ce il usuci sa pui ceara pentru par asa sta mai bine drept...