| AliceInMordor a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o chitara. Ce culoare credeti ca ar fi mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Andreea_1209 a răspuns:

Neagra...Eu asa imi iau...
Iubesc chitara neagra big grin
Fundita?

6 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Roz deschistongue

| Prajitură a răspuns:

Gri metalizat.

| Karashi a răspuns:

Daca vrei o chitara 'clasica' poti sa o iei alba(asfel inspiri lumi sentimente pe care pana atunci ei nu le puteau intelege)...desigur chitara care iti va placea nu trebuie sa fie alba...trebuie sa fie ce culoare vrei tu sa fie!^_^

| AliceInMordor explică:

O chitara clasica

| Raresik a răspuns:

O chitara neagra cu corzi arginti sau aurii si cercul sa fie tot auriu sau argintiu dar se gaseste cam greu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz sau mov... happy
Stiu ca nu vei gasi.Eu am fac lectii de chitara un pic si chitara mea e marocu un cerc colorat