| georgy_7464 a întrebat:

vreau sa slabesc si as dori sa stiu, daca incerc sa nu mai mananc dp ora 16:00 sau sa inlocuiesc cina cu fructe am sanse sa slabesc?

16 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ai sanse sa slabesti, dar in timpul zilei sa mai reduci din mancare si de preferat sa mananci sanatos si sa renunti la dulciuri.
Succes

| denisa20 a răspuns:

Nu sunt din domeniu, dar iti pot spune ca cel mai bine este sa nu mai mananci dupa ora 18:00 sau daca o faci sa mananci un fruct sau ceva mai slab.Am mai gasit pe internet ca e bine sa mananci din doua in doua ore dar putin. Cea mai buna metoda este sa faci sport si sa mananci sanatos.

| adika a răspuns:

Ar fi bine sa nu mai mananci dupa 18. 00 sau sa mananci legume, fructele pot sa te ingrase. Dar exista si un dezintoxicant de la Dacia Plant care te va ajuta plus si:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| ing. a răspuns:

Buna Georgy. Daa, ai foarte multe sanse daca procedezi astfel.
Inca ceva:
Trebuie sa faci mult sport, de preferat cate zece abdomene in fiecare dimineata;
Incearca sa nu mananci prea multe dulciuri;
Sa nu bei sucuri acidulate, ci doar apa plata, sau suc natural!
Si nu uita:multe fructe si legume, pentru ca nu numai ca te ajuta la slabit, iti intaresc si organismul!
Multa bafta!kiss

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da, categoric si oricum apa e totul la slabit''-band apa nu iti este foame si iti si hidratezi corpul cat mai multa apa-si slabesti garantat si nici nu fortezi.

| thegreatgatsby a răspuns:

laughing
O sa mori de foame laughing

Mai bine fa sport si gata, slabesti pac pac!

| dragosh a răspuns:

Salut
E cea mai mare prostie pe care am auzit-o la toti oamenii care vor sa slabeasca cu mancatul pana intr-o anumita ora.
Daca ai un regim strict(numar de calorii exact) poti sa mananci si la 12 noaptea.

| Cleona a răspuns:

Pai georgi, dacavrei sa slabesti poti sa mananci pana in ora 18. 00, dar ca sa slabesti mai repede mai bine ai merge la sala, sa mai faci alergari, oricum sport

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nu manca multe banane, sunt printre singurere fructe care ingrasa.

| sfo a răspuns:

Da, foarte multe şanse, ar fi o dietă într-un timp scurt şi cu final reuşit, din propria experienţăwinkingsucces

| babyblue_8473 a răspuns:

Sunt sanse mari sa slabesti asa...Trebuie doar sa ai ambitie! si incearca sa mergi seara la o alergare, sa faci abdomene pentru. ca daca slabesti fara sport o sa iti apara niste vergeturi ft urate.
Succes!

| lynysyk a răspuns:

Desigur, la astea mai adauga si citeva exercitii, mai bineVenite vor fi seara, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu ceva mai simplu: prima masa sa fie pe la ora 12 jumatate, apoi pe la 2 faci niste abdomene si extensi. Apoi pe la 16 poti manca niste fructe, si ultima masa sa fie pe la 19. Dupa, iar niste abdomene si extensi.
P. s: evita sa manaci paine, dulciuri sau sa bei bauturi carbogazoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci bine dupa amiza, poti manca seara 1-2 mere.

| adams a răspuns:

Buna! Georgy eu as vrea sa-ti zic ca am privit o emisiune si acolo o doamna zicea ca cu cit mai mult mincam de toate insa putin si des, cu atit mai mult slabesti! Si de la o alimentatie corecta esti si sanatoasa.Caci nu poti minca doar fructe, sau doar legume, ar trebui de toate cite putin.Incearca si vei vedea pe parcurs.Iti doresc multa bafta! :* pup*

| cristina_2872 a răspuns:

Da! foarte multe! am incercat asta si a dat rezultate imediat. in 2 zile ai putea slabi 1 kg.