| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa tin un gen de dieta, nu una drastica. Cat sa slabesc sa zicem 3 kg. Exclud painea si inlocuiesc cina cu ceva foarte usor. Dar dimineata si la scoala ce sa mananc? Si celelalte 2 mese ce-mi recomandati? + voi face sport zilnic. Astept raspuns rapis. Thnx

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cereale cu lapte sau cu iaurt. La scoala un fruct si un iaurt. Cand vii acasa mancare gatita (sa nu dormi dupa ce mananci) si seara poti sa mananci ceva usor / peste cu legume.
Vezi cum trebuie sa slabesti sanatos
http://dieta.romedic.ro/diete/Slabeste_sanatos_0604.html
In general este nevoie de mai multa miscare si mai putina dieta.

| bebytssata a răspuns:

Pai de ex potinsa urmezi diste urmatoare:
-luni, marti, miercuri sh joi sa mananc legme orice in afara de lactate sh carne sh sa incerci mai putina paine
-vineri, sambata sh duminica (se prea poate sa fie o aniversare o petrece si nu o sa te poti abtine) mananci lactate sh carne.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.