| whitebutterfly a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca au aparut in magazinele din Romania acele minunate oje fosforescente? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

Da.Au aparut, dar trebuie sa gasesti una de calitate, daca iti vei lua din aceea la 2 lei nu garantez ca iti va placea culoareahappy

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Da au aparut, dar nu sunt fosforecente, am si eu pe roz si nu face nimic! e o prostie! am dat si 8ron pe ea degeaba...noroc ca-mi place culoarea

| XxcorixX a răspuns:

Oriflame,incearca site-ul, nu cred ca mai gasesti in catalog

| vnvrgvskjdv a răspuns (pentru XxcorixX):

Nu la oriflame nu sunt oje fosforescente.Sunt 2 oje in nuante de portocaliu si roz care arata ca si cum ar fi fosforescente un lumina UV dar nu garantez.Nuanta de roz este foarte stridenta la lumina obisnuita dar nu si fosforescenta in intuneric.