| Cudeea a întrebat:

Buna happy Vroiam sa va intreb ce nuante de fard s-ar potrivi si mi-ar scoate in evidenta ochii mei albastri, si ce nuante de ruj ar trebui sa folosesc, eu avand un ten deschis.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Fardul care scoate cel mai bine in evidenta ochii albastrii este cel maro sau/si dermatograful/eyelinerul lichid negru.pentru ruj iti recomand rosu, nude, nuante naturale de roz

http://www.becomegorgeous.com/......-6191.html

| Cudeea explică (pentru Kasia):

Multumesc mult happy

4 răspunsuri:
| FashionPink a răspuns:

Tie ti s-ar potrivi un ruj roz aprins si farduri in culori deschise cum ar fi : roz, galben, portocaliu, verde. Daca ochii tai sunt albastri evita sa te dai cu turcoaz.P.S. arata dragut si cu negru sau liner.