| Karie1467 a întrebat:

Buna ziua!
Am o intrebare despre body painting:
Pot folosi culori acrilice la pictura pe corp?
Doresc sa precizez ca nu vreau sa pictez fata, iar daca nu sunt sigure ce pot folosi si unde se pot gasi(daca stiti in constanta m-ar ajuta ft mult big grin)
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu. Sunt culori speciale pentru bodypainting pe care le gasesti numai la fondul plastic (Pictorul si fondul plastic de pe str. Stefan cel Mare in zona Parcului de Stat).

2 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Daca nimeni nu stie atunci testeaza mai intai pe tine sa vezi ce efect au!

| DanutsaDanutsa a răspuns:

Salut! Pe str. Stefan cel Mare in
spate la catedrala este un magazin specializat in pictura si nu foarte scump. Acolo sunt seturile de la Snazaroo pentru body and face paint. Dar daca nu iti permiti sa ti le ei poti folosi acrilice sau chiar si guase.Succes la pictura!