| Bogdan12357386748gdhsg a întrebat:

Buna ziua.
Am o întrebare, sunt băiat și vreau să mă pensez dar nu știu cum mi-ar sta bine să mă pensez și unde să mă duc să mă pensez. Mulți băieți care i-am întrebat pe tik tok au spus că se pensează, spuneți-mi va rog.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intre ochii te poate face și un frizer, restul nu are sens

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si tu ca orice femeie la un salon unde te penseaza. Cred ca sunt la orice colt de strada.

| StoicAnalysis a răspuns:

De ce ai vrea sa te pensezi? La barbati doar intre ochi trebuie sa smulgi firele de par, ca in rest, nu ai de ce sa-ti tai "parsceana".

| Bogdan12357386748gdhsg explică (pentru StoicAnalysis):

Nu știu cred mă mi-ar sta mai bine mulți băieți au spus că se pensează și mi se pare că arată mai bine

| Bogdan12357386748gdhsg explică (pentru StoicAnalysis):

Și sunt așa stufoase nu îmi place cum îmi stă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La salon.