| dongo a întrebat:

de fapt o dorinta. Sunt din Ramnicul Valcea si as vrea sa-mi fac codite afro( stiti voi, par impletit impreuna cu par sintetic) problema mea este ca nu cunosc si nu gasesc pe nimeni care sa-mi poata impleti parul in felul acesta si de aceea apelez la voi TPU, daca cunoaate-ti pe cineva din Ramnicul Valcea sau din apropiere care cunoaste acest stil de impletitura m-ati ajuta foarte mult. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| GeorgeANDreis a răspuns:

Te referi la dreduri? Le poti face chiar tu dar daca ai parul destul de mare, te poti uita la tutoriale pe Youtube cum e acesta si multe altele, mai bine te documentezi inainte. https://www.youtube.com/watch?v=hJVSzPQix-E

| Luna0010 a răspuns:

Eu pot sa face. 400 de lei (negociabil). 0723331499