| Cheezas a întrebat:

Bună ziua. Aş vrea să-mi găuresc urechea pentru flesh tunnels (nu am nici o gaură in ureche), îmi puteţi spune un salon sau ceva unde m-aş putea duce să-mi găurească urechea şi să-mi spună ce trebuie să fac? Dacă puteţi să-mi spuneţi şi preţul. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, iti pot face eu gaura si-ti zic tot ce trebuie sa stii. Daca esti din alt oras, mergi la orice salon si zi-le sa-ti dea o gaura cu acul, fix in mijlocul lobului. Ideal ar fi sa gasesti unii care au ace cat mai groase, durerea este aceeasi dar scapi de largit cativa mm.

| Cheezas explică (pentru SaschaM):

Sunt din Bucuresti, dar as vrea sa ma duc la un salon ceva... laughing

| SaschaM a răspuns (pentru Cheezas):

Cum vrei tongue Eu am 20 de pierce-uri printre care si flesh-uri de 25 mm (pe care mi le-am facut singura).

| Cheezas explică (pentru SaschaM):

Ai folosit expander sau ceva? :o

| Cheezas explică (pentru SaschaM):

Ai folost expander sau ceva? :o

| SaschaM a răspuns (pentru Cheezas):

Da, pana la un punct. Nu prea recomand sa folosesti expander dupa 10 mm sau hai, 15 daca ai lobul mare.

| Cheezas explică (pentru SaschaM):

Imi poti spune de unde ti-ai luat expander si niste detalii ce trebuie sa fac dupa ce-mi gaureste urechea? :3

| SaschaM a răspuns (pentru Cheezas):

laughing funny! De ce nu intrebi la salon ca aia stiu mai bine, doar fac asta toata ziua (not) tongue Da-mi add pe mess, id-ul meu este asdfgooyonna si vorbim acolo.

9 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

La salon nu se face asa ceva THOAMNE!
laughing laughing laughing rolling on the floor
Du-te la un specialst! Du-te la un magazin de cercei naibi si spune-i ce vrei sa faci si atunci laughing rolling on the floor