| georgianaanonim1 a întrebat:

Daca sunt bronzata de la solduri in sus si la picioare deloc cand ma duc la solar o parte va fi mai inchisa si una mai deschisa? Sau se uniformizeaza?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Un om inteligent nu are ce cauta la solar! Cancerul de piele iti spune ceva?
Mai bine stau si indur roseata si stare nasoala de 1000 de ori la plaja decat 6 min de bombardament cu radiatii de la distanta mica LA SOLAR.
Deci sfatul meu mergi la plaja si acopera zona care nu vrei sa o mai bronzezi, expunand zona pe care vrei sa o bronzezi.
Chiar daca o fac intr-un mod critic si dur, in final mesajul meu este pentru tine, pentru sanatatea ta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Domnu stielaughing