| Roxana1990 a întrebat:

Intr-o saptamana merg la mare, si as vrea sa arat mai bine in costum de baie, nu sunt grasa, insa am grasime multa pe solduri si pe picioare(pe partea posterioara) de la fund in jos.Stiu ca poate e cam tarziu pentru a incepe sa dau jos grasimea de pe mine, insa incercarea moarte n-are, Va rog daca puteti sa imi recomandati ceva util, exercitii, diete sau remedii pentru scaderea poftei de macare, Multumesc anticipat! Funda:X

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. La hrana, sa nu renunti. Hrana aduce automat energie, de care ai nevoie. Dar legat de slabit, Coarda, bazin, alergari. Seara sa faci putina mobilitate. Intr-o saptamana, nu vei face mare lucru, dar 2-3 kg. vei da jos. In afara de asta vei avea un corp mai modelat si mai lucrat. Conteaza mult ochiului. Pa!

1 răspuns:
| AngelCrystals a răspuns:

Mai la inceput conteaza sa faci miscare si sa nu stai in fata calculatorului sau televizorului,dupa care al doilea lucru este sa ai grija ce manci, mai exact fara fastfood, dulciuri sau mancare cu multa grasime.Nu te infometa, deoarece rezultatul va fi invers.