| Adinutzzaa a întrebat:

Bunăă! Mă adresez fetelor care au extensii de gene. Afectează solarul extensiile de gene? De exemplu, pe 12 am programare la gene. Pe 7 si pe 11 aș vrea sa ma duc la solar. Imi trebuie neaparat un bronz pentru o rochie. Ma gandeam sa ma duc si dupa întreținerea la gene, dar imi este teama ca le poate afecta ducând la căderea acestora. Mă puteti ajuta? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Gene- o sa faci o conjunctivita de toata frumusetea. Solar: o sa faci un cancer mic de piele, mai tarziu poti sa tii-o pui in batz, in fata scariiwinking