| allynutzadragutza a întrebat:

Bunaaa TPU.am si eu o problema destul de mare pentru mine. in ultima vreme m-am ingrasat putin si vreau sa slabesc cat mai repede ce diete imi recomandati? si vreau sa slabesc in special in zona gatului si la obraji. dau fundita si vot

1 răspuns:
| 1290 a răspuns:

Pai depinde nu stiu cati ani ai! Daca nu ai vreo 18 ani nu ai dc sa tii dieta pentru ca o sa mai cresti si automat vei slabi! Dar daca chiar vrei sa slabesti mai bine renunti la paine (daca nu te poti abtine atunci mai manci o feleie de paine neagra) sa nu mai mananci dupa ora 6/7! Si sa manci mai multe cruditati (mai putine grasimi ) sper ca te-am ajutat!