| 12345Anonim a întrebat:

in ultima vreme sunt obsedata de felul in care arat.ma deranjeaza ca am cateva kg in plus si picioare scurte. Vreau sa slabesc ca sa ma simt mai bine in pielea mea.ce diete imi recomandati? As vrea sa slabesc cat mai repede si sa scap de celulita pentru todeauna

2 răspunsuri:
| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti recomand cu incredere Dieta Rina - in cazul mea a functionat si de aceea imi permit sa iti vorbesc despre ea! Este o dieta permisiva si cu rezultate foarte bune in doar 90 de zile!

| madalinanadreea25 a răspuns:

Bună încearca sa te duci la doctor el iți va da cel m-ai bun sfat :*