| Fundiツ a întrebat:

Bunaaaaa
de data asta 2 intrebari:
1. pentru cresterea parului: ardei iute sau ulei de ricin? De ce?!
2. ce,, masti" stiti pentru crestere parului care la voi fetelor au dat rezultate vizibile intr-o luna?( fara vitamina a uleioasa sau orice alta vitamina) mersiii
A, ce era mai important
FUNDITAAA:*:*
cat mai repede raspunsuri va rog

1 răspuns:
| lifecaredk a răspuns:

1.ulei de ricin dar ingrasa rau de tot parul
2.masca de par cu placenta de la kallos, sau produse BIO DE LA LIFE CARE -Unde fac si inscrieri GRATUITE
Produse Life Care, Logona, Almawin, Krauter - Cosmetice Bio
Life Care - Bun venit in lumea Bio!
Life Care iti da posibilitatea sa alegi dintr-o gama larga de produse tot ce ai nevoie atat pentru copii cat si pentru adulti.
PRODUSE:
1.Kräuter - cosmetice terapeutice cu ingrediente controlate biologic
2.BIOhaus - detergenti ecologici
3.Life Impulse - suplimente alimentare organice ALOE VERA GEL, GOJI, GINKO BILOBA...Etc
4.LifeGlam - accesorii moderne pentru corp si baie
NOUL CATALOG 2012 LIFE CARE PRODUSE BIO:http://www.life-care.com/catalog-2012/