| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Bunaaaaaaaaa. Fetele, este cineva care vrea sa slabeasca?; o3.
Sa ne >ajutam?:

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Euu vreau sa scap de celulita nu am multa dar:-s... si sa slabesc putinblushing ne ajutam?

34 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Eu vreau si orice ajutor ar fi binevenit. De aceeasi parere cred ca sunt si restul fetelor de aici. Ti-am dat add pe mess, poate impartim ideihee hee

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru znstr):

Nu am primitthinking

| BissiBee a răspuns (pentru znstr):

Si eu vreauuuuuuuuuuu whistling

| Liviu a răspuns:

Vaii cate fete plinute, ce imi place mielaughing
Parca presimt eu ca majoritatea aveti 1, 60 si 55 de kg si vi se pare ca sunteti grase fac pariu laughing
Eu unu slabesc fara sa depun efort pot spune laughing da in fine, eu n-am probleme cu slabitubig grin slabesc sa zicem mai ' repede '

| marcela290 a răspuns:

Puteti slabi daca faceti sport. sau pe termen lung. sa va apucati de fumat.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică:

Cristinacrs69 thinking

| kissyou a răspuns:

Eu vreau sa slabesc.Nu sunt grasa dar am celulita si ma deranjeaza

| DidiLovesYou a răspuns (pentru kissyou):

Si eu la fel...

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru kissyou):

Cristinacrs69

| kissyou a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Yo_kiss_4uh

| Euuw a răspuns:

Forta Crisulelaughing Arde grasimea pana nu te arde ea pe tinedevil :*

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sorinfdr):

E greuuuuuuuu.

| sorinfdr a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

E big grin dar da rezultate...nu trebuie sa-l faci tot, faci cat poti happy Pe mine m-a ajutat mai mult decat exercitiile la sala big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sorinfdr):

Da. tu cati ani ai?!

| sorinfdr a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

21happy tu>?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sorinfdr):

16 puppy dog eyes

| sorinfdr a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Multi inainte happy

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sorinfdr):

Multumescccccccccccccccc >big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sorinfdr):

La fel rolling eyes

| sorinfdr a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Succes la slabit desi cred ca nu ai nevoie... daca mai ai nevoie de sfaturi anunta-ma big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sorinfdr):

Da. mi id devil

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru sorinfdr):

Dami si mie id te rog. Imi trebuie o gramada de sfarurirolling on the floor)))))

| sorinfdr a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Sorin_fdr big grin

| sorinfdr a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Sorin_fdr

| zuzu19 a răspuns:

Hey! si eu cam am nevoie de o incurajare cv. din ce oras esti?