| beautyfull a întrebat:

Cat creste parul intr-o luna? funda!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de parul fiecareia. La unele creste mai mult, la altele mai putin. Daca ai parul scurt si ti se pare ca iti creste prea incet, uite aici un ghid naturalist pentru a avea un par lung si sanatos:
http://www.divahair.ro/......ai_repede!
O zi buna!

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Parul creste cam 1, 2 cm pe luna dar nu la toti, ci la aceia care au un par sanatos si care au si grija de el folosind nu un sampon scump sau de firma, ci samponul nostru romanesc de plante, de urzica de care lumea habar nu are cat e de bun.

| dincolodevise a răspuns:

Nu prea mult... daca vrei sa creasca trebuie sa-l ingrijesti.

| OFetitsaRoz a răspuns:

Maxim5 cm depinde d organism

| AnGeL a răspuns:

Depinde de par
dar intr-o luna nu creste tare mult decat vreo cativa cm, cred ca vreo 5cm
cam asa
poti cauta pe google sigur gasesti asemenea informatii

| kapsunik99 a răspuns:

Parul creste cam 1, 2 cm pe luna dar nu la toti, ci la aceia care au un par sanatos si care au si grija de el folosind nu un sampon scump sau de firma, ci samponul nostru romanesc de plante, de urzica de care lumea habar nu are cat e de bun.
fundita?:**(idu meu:black_blood_girl99)

| Wildie a răspuns:

DEpinde de om. Dar oricum la fiecare creste cel putin 1 cm pe luna iar vara 2-3cm

| Maria_8259 a răspuns:

Hey buna beautyfull
Parul creste intr-un an in medie 20 cm deci intr-o luna va creste aproximativ 1.6-2 cm
Sper ca te-am ajutat:*

| Dianné a răspuns:

Eu am urmat odata chestia asta, si am constatat ca intr-o luna, imi creste parul cam jumatate de palma thinking Sper sa te ajute cu ceva... kiss

| y0n3la98 a răspuns:

1/2 cm.big grin

fundita?:X

| Marcela a răspuns:

Cca 1cm pe luna happy