| anonim_4396 a întrebat:

Cand aplic dermatograful pe pleoapa superioara trebuie sa tin ochii deschisi sau inchisi?

4 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Acum depinde de tine ( daca te faci mai bine cu ochiul inchis sau deschis le poti incerca pe ambele) nu exista o regula in legatura cu asta.Eu ii tin intra`deschisi si trag putin intr-o parte ( ceva cum faci pentru. a avea ochi asiatici).

| madycoco a răspuns:

Tine-l inchis si traseaza o linie cat mai aproape de linia ochiului. Daca nu iti iese prea bine, sterge cu un betisor de urechi.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Ochiul inchis, si trasezi o linie cat mai subtire si cat mai aproape de linia ochiului

| Pink Panther a răspuns:

Depinde cum iti este tie mai usorwinking