| rebeca a întrebat:

"Poti sa visezi cu ochii deschisi si sa iubesti cu ochii inchisi?"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s niste vorbe doar, e un adevar universal valabil! Din fericire pentru unii, din pacate pentru altii!

8 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Da, poti.

| Cryssy a răspuns:

Foarte frumos citat.Da.este adevarat... potihappy

| Ruxy a răspuns:

Eu asa fac mereu...si cred ca e mai frumoswinking ma atrage mult necunoscutul, misterul...si ce poate fi mai frumos decat sa visezi si sa iubesti?
Sa iubesti ca intr-un vis...

| christabell a răspuns:

Se intampla, dar nu e indicat.In ambele cazuri te predispui la accidente! Mai bine daca procedezi invers.big grin

| Bebitza_3599 a răspuns:

Pai cam asta faci de fiecare data:X visezi cu ochii deschisi:X si iubesti cu ochii inchisitongue nu ai auzit niciodata... iubirea este oarba:X

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Iubirea este oarba...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asa se intampla cel mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa iubesc cu ochii deschisi. Ce, vrei sa-i pun mana pe plamani si sa ii zic: "Draga, ce ten catifelat ai."?