| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mica, mai exact bebe laughing avem parul blond (un blond nici prea deschis nici prea inchis)Acum, am ajuns la saten inchis cryingO modalitate de a-mi deschide parul?

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Cu apa oxigenata se deschide foarte mult, insa iti arzi parul. Incearca cu ceiai de musetelwinking se va deschide pana la 2-3 nuantehee hee

5 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Sa te decolorezi de exemplu dar nu o face acasa...pentru binele parului tau laughing

| OanaVlad a răspuns:

Foloseste ceva vopsea permanenta.Dar si eu am parul saten inchis si imi place. In plus vopseaua iti strica parul.Sigur arati superb cu parul saten. Dar e alegerea ta.Bafta!

| VladimirPutin a răspuns:

Dai cu apa oxigenată pe păr

| TJohannaB a răspuns:

Sa te vopsesti.

| clg a răspuns:

Coafor.