| Tigrilă a întrebat:

Cum imi pot deschide culoarea la par? din saten inchis in saten deschis chiar blond?

4 răspunsuri:
| hhhdd a răspuns:

Te poti vopsi dar nu iti recomand asta, sau il poti da cu apa oxigenata, dar dupa aia o sa ti se vada foarte urat radacina, pentru ca parul creste incontinuu, si va trebui sa te decolorezi in fiecare luna, poate chiar la 2 saptamani.Asa ca mai bine fi bucuroasa cu nuanta ta de par.winkingSaten inchis mi se pare o culoare foarte frumoasa.happy

| Tigrilă explică:

App sunt baiat. peru nici scurt nici lung un gen JB

| AshliyEliza96 a răspuns:

Te vopsesti

| MunecaChucky a răspuns:

Vopseste-te cu vopseaua fara amoniac de la revlon ti-l deschide foarte mult si alege o nuanta deschisa chiar blond