| imyourdestiny2 a întrebat:

E bine sa port tocuri de la 14 ani(fac 15)? Stiu sa merg pe tocuri sau asa cred, dar din neatentie m-am impiedicat intr-o piatra si ma doare piciorul stang de nu mai pot? Oare e fractura? E bine sa port tocuri?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BloodPrison a răspuns:

Cred ca este o entorsa.mai bine puneti gheata si nu merge prea mult ca sa nu il fortezi si in cazul cu tocurile la 14-15 ani, de doua trei ori pe saptamana. nu este foarte daunator, dar mai bine nu purta de pe acum caci ai timp

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu e bine sa porti tocuri, fac rau coloanei si mai multor lucruri uitete pe net happy

| ganeaa a răspuns:

Buna u ce zici dupa ce ti s-a intamplat e bine sa porti? las-o mai moale

| laviniaB a răspuns:

E OK daca porti tocuri de la vasta respectiva numai sa nu el porti ft ft mari si toata ziua ca atunci nu e bine pentru picioare si peste cativa ani te va afecta ca ai purtat tocuri prea mari la varsta frageda si ca l-ai purtat zi de zi. Poti sa porti tocuri mai mari in functie de cum credti, cum cresti poti sa porti mai mari si tot asa caci atunci nu e asa de periculosbig grin

| BiancaGeorgya a răspuns:

E bine sa porti tocuri, daca sti sa mergi pe ele. Uite, iti dau un ID de al meu in mesaj privat pentru ca pe messenger e mai confidential.

| Anonimus4Ever a răspuns:

Doamne la varsta aia sa porti totcuri tocurile se poarta doar cand mergi la o nunta sau la alte chesti mai bine iei ceva usor in picoare un adidas sau alt ceva o sandeluta tongue nu lua tocuri ca vezi la alti sa sa crezi ca esti tare conteaza ca u sa te simti bine nu conteaza ce zic alti tongue