| eu_6094 a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou pe care l`ai primit de ziua ta?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Toate cele patru volume " Vicontele de Bragelonne".
Mi-am dorit atat de mult aceasta carte, care de fapt, continea 4 carti...
Am fost foarte emotionat cand am primit cartile, tocmai de la unchiul meu cu care, cu doar trei zile inainte de ziua mea de nastere, vazusem filmul si caruia ii spusesem ca imi doresc tare mult sa detin aceasta carte de inalta clasa. Tare surprins am fost cand mi-a oferit pachetul si mi-a spus sa il deschid.
A fost ceva emotionant, ceva de neuitat!