| imadalinai a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna metoda pentru epilarea axiala ( de la sub brat) si pentru care optati?

3 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Eu bag epilatorul, in trecut m-am facut cu lama asa ca firele de par sunt cam groase si se vad urat, cresc destul de repede si mi se pare un chin sa port numai tricouri si sa am grija sa nu se vada axila. Dar daca te faci de la inceput cu ceara o sa fie ok, pe mine nu m-a durut deloc cu ceara dar nu ma fac pentru ca trebuie sa astepti sa creasca putin firul de par iar eu port multe maiouri deci pentru mine e mai bine cu epilatorul.

| Baby a răspuns:

Folosesc lama pentru ca nu suport cu aparatul de epilat electric si nici cu ceara big grin ma gandeam la crema pe viitor. thinking

| daniellafrumy a răspuns:

Recomand din proprie experienta ceara de unica folosinta.O sa fii foarte multumita de rezultat.o sa ai zona ca cea a unui bebelus.happy