| beckylove a întrebat:

Care credeti ca este cel mai tare magazin dintre toate ex:zara? dupa ce precizati brandul va rog sa argumentati de ce! cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| F1 a răspuns:

Depinde ce gusturi au pentru ca toate au genuri diferite.
Daca iti place elegant alegi Zara.
Daca iti place may crazy alegi Breshka sau Pull and bear.
Etc.
Bafta

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Sincer eu oscilez intre 2 magazine: intre Zara si Pull & Bear; Cand trebuie sa ma imbrac msi elegant dar in acelasi timp simplu aleg Zara, cand trebuie sa ma imbrac pentru viata de zi cu zi aleg Pull and Bear, Bsb, Stradivarius etc.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Second Hand: Cu cativa lei / Te-mbraci cum vrei!

| AdeNoid a răspuns:

Mie una imi plac H&M si Bershka.La H&M gasesti haine super si sunt de multe ori mai ieftine decat la Pull & Bear si la Stradivarius, tin sa mentionez ca la Pull & Bear sunt printre cele mai scumpe articole vestimentare.
Bershka este stilul crazy~fair, adica sunt s haine elegante, stilate, dar si haine cu look crazy~teenager.
Daca iti plac hainele...hm.combinate dar si stilate sau de zi cu zi poti sa alegi Takko, sunt ma ieftine la Takko.
Kenvelo.hm.haine stilul jeans`t-shirt, sunt acceptabilehappy
Stradivarius~cele mai elegante:X
ZAra~stilate, elegante, scumpelaughing
:X

| Escape a răspuns:

Pimkiie

| Miriiii a răspuns:

Da fiecare cu gusturiile salehappy
Tu poate alegi Zara fiindca iti place sa fii elegantahappy
Incearca si alt stil gen:
-Breshka
-Stradivarius
-D&g este unu dintre cel mai bun; x
Dar de cele mai multe oriiwinking nu conteaza firma sau prestantawinking locului de unde ti-ai luatwinking o anumita vestimentatiewinking
Ci, pretu si modelu` vestimentatiei
Sper ca am fost de foloss; x
Funda.batting eyelashes?

| nonameeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

TerraNova si NewYorker love struck Ptr ca sunt pe genul meu. happy