| Sweet_2578 a întrebat:

Care este anotimpul vostru favorit? ce animai va place?

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Anotimpul meu preferat este vara pentru ca atunci m-am nascut + este sezonul cand mai toata lumea se `distreaza` happy etc.iar animalele pe care le indragesc eu la maxim sunt cateii love struck sper ca intr-o zi sa pot face un adapost pentru cainii fara stapan sad

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Vara-atunci m-am nascut, incepe vacanta, merg la mare.love struck
Imi plac toate animalele.

| DakotaRoyse a răspuns:

Iarna. Pinguinii, mangustele, hamsterii.

| ZEU93 a răspuns:

Vara si pisica big grin

| Mada_5043 a răspuns:

Varaaa :X. catelusiibatting eyelashes

| Bylok a răspuns:

Anotimpul meu preferat este primavara, iar animalul preferat este pisica(nu stiu ce m-as face daca nu as avea macar o pisica sad am crescut cu pisicile si nu as suporta sa nu am una :d )

| cooldenisua19 a răspuns:

Primavara-vara++catei pisici hamsteri papagali pesti iepurasi dar in special cateii