| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun fond de ten pe care l-ati incercat? Vreau unul care sa acopere bine imperfectiunile si sa fie si la un pret rezonabil [maxim 40 de lei]

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Affinitone!

| OanaMaria01 a răspuns:

BB cream de la Garnier....il recomand, eu il am si sunt foarte multumita.este in jur de 30 lei.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| LarisaHermina a răspuns:

Eu folosesc un fond de ten de care sunt foarte multumita de la Astor.Acopera foarte bine orice imperfectiune si costa in jur de 33-35 lei.

| justluvme a răspuns:

Cel de la Avon Luxe este foarte bun si mai sunt cateva si de la sleek.