| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce fond de ten bun folosiți(de regula de la Avon ca sa pot sa il achizitionez mai ușor). Vreau un fond de ten care sa acopere imperfecțiunile, dar sa nu se creeze senzația de fata încărcată. Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi dacă nu folosesc
Ce se întâmplă

| Andreeadeeabiatha a răspuns:

Eu iti recomand fondul de ten de la REVLON. Se numeste Photoready si eu il folosesc si chiar este foarte bun. Imi acopera toate imperfectiunile

Sper ca ti-am fost de ajutor

| MadaPuf a răspuns:

Eu personal nu am fost multumita de fondurile de ten de la avon. desi cel luxe e bunicel, dar mi se pare prea scump pentru calitatea lui. Iti recomand un fond de ten de la maybelline. se numeste better skin si are capacul albastru