| deea17_7351 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon pentru parul gras la care sa existe si balsam :*?

5 răspunsuri:
| asdfghjklmnb a răspuns:

Argeal sau Sabal(le gasesti in farmacii).

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Iti recomand Syoss, Elseve, Gerovital Plant, Dove toate au balsam si daca vrei un tratatment special crema.
Depinde de ce tip de par ai:gras, cu matreata uscat, mixt.
Paaa! Funda?big grinbatting eyelashes

| AlexaS a răspuns:

Pai ai putea sa incerci la un plafar am auzit ca este un sampon pentru par gras in jur de 10 lei costa nu mai stiu exact numele dar o sa ma interesez pentru ca am aceeasi pb si mi s-a spus ca e eficient

| deea17_7351 explică:

Daca nu stii sa raspunzi frumos nu mai raspundewinking anonim wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la piscina si cand intri la dusuri vezi care sampon e liber