| bleakk a întrebat:

Care este cel mai bun sampon si de recomandat,pentru matreata si fir, zic eu, subtire? Deci vreau recomandari cu un sampon bun impotriva matretei (si de pe scalp) din parul subtire. Mentionez ca sunt BAIAT.

3 răspunsuri:
| jojo92 a răspuns:

Produsele din magazine nu sunt cele mai bune. Daca vrei sa scapi definitiv si sigur de matreata, care poate avea cauze diferite de aparitie, trebuie sa mergi la un dermatolog.El iti va prescrie solutii speciale cu care sa te dai pe cap.

| foXalL a răspuns:

Bed Head. Dupa parerea mea este unul dintre cele mai bune samponuri.Nu stiu daca ai auzit de el.Cauta pe net happy

| NoName2016 a răspuns:

Head and shoulders, parerea mea.