| danyella12 a întrebat:

Care este cel mai cunoscut designer vestimentar si cum sa iau legatura cu el imi place sa fac schite de haine si vreau sa ii le arat sa imi dea niste sfaturii si ideii si sa ma conduca pre o cariera ca vreau sa incep cariera din asta chiar daca sunt mica! funda cine stie!

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Tipa, scuze că-ţi tai aripile dar un designer cunoscut nici nu se uită la tine, probabil se crede prea important sau pur şi simplu nu are timp de pierdut cu chestii de-astea. Ai mai multe şanse dacă o să cauţi ajutor la cineva mai "mic", mai puţin popular. De fapt ar trebui să accepţi ajutor de la oricine e dispus să ţi-l ofere.

| AlissaDăăă a răspuns:

Sa fii sigura ca cel mai celebru designer o sa te conduca spre o cariera yawn si mie imi place sa fac schite si imi ies destul de bine, dar sa fim seriosi, cati oameni nu incearca sa ia legatura cu el pentru asta?! Crezi ca are timp si chef de noi? Mnah oh go on.
Scuze, nu a fost cu rautate >:d

| Cioxan a răspuns:

Bote ...Botezatu ...intra la el pe pagina si cauta informatii!