| annnagyaa a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat? (Fete)

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Preferat este Versace Yellow Diamond, daca as avea si bani sa-l achitionez mereu, ce bine ar fi laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moschino pink bouquet - este un parfum destul de dulce, dar are si o tenta usor fresh imbinata foarte bine. Prima data cand l-am mirosit m-am gandit la mirosul sucului Fanta de portocale.

Compoziția
Note varf

zmeura, bergamota, ananas
Note inima

lacramioare, bujor, iasomie, violeta
Note baza

piersica, mosc, turta dulce, muschi

Sursa : http://www.aoro.ro/moschino/pink-bouquet-eau-de-toilette-pentru-femei/

Mai imi place Flower Party ( are un miros bombonicios ) si Quelques Notes d’Amour de la Yves Rocher dar nu persista foarte mult aceste parfumuri.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Imi place Miss Dior, Today (Avon), Black Opium

| Regedesubmunte a răspuns:

Musk de la Avon!

| CrazyGirll a răspuns:

Today Tommorow și little black dress.

| Ioyo a răspuns:

De la Avon si Oriflame

| Audrey1912 a răspuns:

Guilty de la Gucci sau L'Extase de la Nina Ricci

| Mirela27 a răspuns:

Giordani Gold de la Oriflame, Perceive de la Avon si Versace Cristal Noir

| Elena22031980 a răspuns:

Eclat Femme by oriflame, costa 100 lei, dar acum e la oferta cu 60 lei poti avea si gelul de dus si crema de miini.
plus la aceasta si cu pret simbolicil poti avea, cu 7 lei, daca te inscrii ca consultat.
Multa bafta, cadourile sunt pe masura!
https://ro.oriflame.com/......consultant

| Bi0sfera a răspuns:

Giordani Gold White Oriflame