| diana_6879 a întrebat:

Care produse sunt bune de la Oriflame le puteti denumi sau sa imi dati niste link ca imagini FUNDOAIE

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Mastile de par,solutiile pentru punctele negre,deodorantele, fondurile de ten de la giordani, baza pentru machiaj.foarte multe.sunt consultant la oriflame.imi poti da mesaj pe privat si iti pot da exact detalii despre produsele care doresti.o zi buna happy

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Pai depinde si de ce vrei tu.de par, de unghii, parfumuri etc. Sora si mama mea sunt reprezentante.

| AnNuTzZikKaA a răspuns:

Pai...iti pot da un site care comanzi catalogul sau faci comanda pe net yves roker

| Diana0dya a răspuns:

Cele mai bune sunt luciurile de buze si rujurile