| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Buna? Azi am un spectacol, puteti sa-mi dati niste incurajari? Fundoaie!

5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Chiar daca nu te-am auzit, mie imi place cum canti big grin Hai fi tare, si da-i gata pe spaniloii aia thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes! Nu te lasa doborata de emotii/frica! Daca ai incredere in tine, cu siguranta vei reusi! :*

| Giuney a răspuns:

Mult succes vezi ca spanioli nu-s pretentios daca vrei te si invat niste cuvinte in spanila cum ar fi:
muchas gracias-multumim mult:big grin
sois generosos-sunteti generosi
hasta luego-la revedere
etc daca mai vrei sa afli cv in spaniola add:roby_giuney@yahoo.com funda?

| Mariannnnn a răspuns:

Bafta la spectacolwinking si fara emoti fata de public ^^
ce spectacol ai ^^?

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Mariannnnn):

Cant, eu cu cateva colege muzica populara si dansam pentru niste spanioli happy care au venit in vizita la noi. Mersi!