| Dumitrescu_Andreea_2000 a întrebat:

Hei :* Ce sampon recomandati pentru firul de par subtire? Ma gandeam la head&sholders(la samponul acela care cica ingroasa firul de par) sau la Garnier Fructis... Sau la un sampon pantene sau nivea... Care e mai bun?

Aa, iar samponul si balsamul trebuie sa fie din aceeasi gama?

Funda :*

3 răspunsuri:
| devor a răspuns:

Si eu am firul de par subtire si me se incurca repede.Incearca head&sholders sau shawma si dupa da-ti cu balsam.

| dani145 a răspuns:

Deci eu iti recomand wash&go, dar dupa te speli cu el, iti recomand sa nu fugi pe strada ca o blonda.

| Lorde92 a răspuns (pentru dani145):

Foarte amuzanta gluma ta...