| Andreea1119 a întrebat:

Care stie vreun salon in cluj unde se pun extensii din par natural (dinalea cu inel) la un pret mai de criza... tongue

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cel mai bine este sa cauti un salon mai de cartier, ei fac lucru bun si nu te taxeaza asa tare, nu strica sa intri in oricare si sa intrebi de pret, apoi te decizi la care te duci.

| alonet a răspuns:

O colega de-a mea pune extensi de genu si pret bun... pe memo 8

| EnVogue a răspuns:

Iti recomand salonul En Vogue - Str. Traian Mosoiu nr. 31
www.envogue.ro

Extensiile sunt din par natural, pentru. orice culoare de par si orice lungime. Preturile difera in functie de cate ai nevoie si cat de lungi sunt;)