| Psihiatra a întrebat:

Care vi se pare cel mai cool accesoriu toamna aceasta?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Mie imi plac esarfele colorate, sunt foarte chic si la moda, si cel mai tare e ca merg la orce tinuta ...sunt super

2 răspunsuri:
| Butterfly_6865 a răspuns:

Mie imi plac esarfele, ugg si toamne aceasta sepoarta foarte multe accesorii. foarte multee. GOLITI'VA seratarele fetelor! Si la unghii se poarta culoarile tipatoare si foarte tari gen :Verde, Maro, Gri Metalizat, Alb tare, iar cele mai cool imprimeuri in toamna aceasta sunt animal print... sunt foarte beton.:d

Si am uitat pentru toamna aceasta imi plac fusteleee :>, in combinatie cu colanti sunt super beton :x si cu cismee.:d, iar despre machiaj toamna aceasta este natural. in trend acum se poarta putin pe fond de ten pe buze ceva gen:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0...Fii in toamna aceasta cat mai naturala. Bye!